Objednávky se expedují 3 x týdně: pondělí, středa, pátek.

Jestliže vám objednané zboží nesedí nebo nejste spokojené z jiného důvodu, bez odkladu jej vraťte.

Doba pro vrácení zboží je 30 dnů od objednání. Pravděpodobně ale zjistíte daleko dříve, že to není ono, tak jej prosím vraťte v co nejkratší době, někomu jinému se bude možná hodit. Vrácené zboží nesmí být nošené, ideálně s původními visačkami. Jen tak si jej bude moci koupit někdo jiný. 

K vracenému zboží vždy přiložte formulář "Odstoupení od kupní smlouvy" který je vždy přioložen v zásilce, nebo byl přílohou emailu s potvrzením o odesláním Vaší objednávky, nebo si jej stáhněte zde dole na stránce.

Pokud jste si při objednávce zvolili dopravu Zásilkovnou a chcete něco vrátit, tak napište email, nebo sms a požádejte o kód pro vrácení. S tímto kódem pošlete zboží zpět zcela zdarma.

Jestliže jste při objednávání zboží volili dopravu Českou poštou, zašlete vrácené zboží zpět na adresu:

Taťána Pavlištová

dlouhy-holky.cz

Skorkov/Otradovice

Otradovice 96

29474 okr. Mladá Boleslav

Česká pošta bohužel kódy pro vrácení zdarma dosud nezavedla...:-(

Platba za vrácené zboží bude uhrazena neprodleně po doručení zpětné zásilky.

Zboží si také  můžete na eshopu jen vybrat a pak vyzkoušet na prodejně. V tom případě zvolte v objednávce osobní vyzvednutí na prodejně. K ničemu vás to nezavazuje, přijdete, vyzkoušíte a uvidíte jestli vám vybrané kousky sednou.

A pokud ještě vůbec nevíte, co by se vám líbilo, zarezervujte si prodejnu na 1 hod. jen pro sebe a můžete zkoušet a zkoušet .. pokud to vydržíte:-) Rezervaci si vytvoříte zde.

Na prodejně je možné platit hotově nebo kartou.

Těším se na vás, dlouhánky :-)

Taťána